Over
Easy Systems

Een overzicht van ons team

David Taverniers
General Manager
david.taverniers@easy-systems.be

Inside Sales Team

Yves Denauw
Inside Sales Projects
yves.denauw@easy-systems.be

Jenjira Van Genechten
Aluminium profiles & constructions
jenjira.vangenechten@easy-systems.be

Gert Van Dyck
Transportsystems & constructions
gert.vandyck@easy-systems.be

Extern Sales Team

David Taverniers
Sales Projects
david.taverniers@easy-systems.be

Manuel Versluis
Sales Nederland
manuel.versluis@easy-systems.be

Peter De Roo
Sales West Belgium
peter.deroo@easy-systems.be

Francis Celis
Sales East Belgium
francis.celis@easy-systems.be

Operations

Hans Naert
Operations Manager: planning & projects
hans.naert@easy-systems.be

Lieselotte Vetters
afwezig tot begin 2018
lieselotte.vetters@easy-systems.be

Sofie Meert
Administration – planning & operations
sofie.meert@easy-systems.be

Engineering

Gert Grommen
Engineering
gert.grommen@easy-systems.be

Tom Tijskens
Engineering
tom.tijskens@easy-systems.be

Bert Willems
Engineering
bert.willems@easy-systems.be

Thijs Renders
Engineering
thijs.renders@easy-systems.be

Nick Keyens
Electrical engineering
nick.keyens@easy-systems.be

HR & Accountancy

Gerda Beets
HR & Accountancy
gerda.beets@easy-systems.be

Onze realisaties staan in tussentijd in de Benelux, Duitsland, Frankrijk, het VK, Oost-Europa, China, de VS, Abu Dhabi, Brazilië, …

Onze visie
& Historiek

De missie van Easy Systems is om er voor te zorgen dat wij dé aanspreekpartner zijn voor onze klanten in hun zoektocht naar interne transportsystemen, logistieke oplossingen en aluminium profielconstructies.

Dankzij de diversiteit aan standaard producten en oplossingen, aangevuld met een eigen team van engineers en ervaren techniekers, garanderen wij onze klanten de beste (technische en economische) oplossing. Zo verzorgen wij elke bestelling van offerte tot installatie ter plaatse. Ons aanbod reikt van eenvoudige systemen tot complete projecten.

Opstart in Tienen als commerciële partner van Easy Conveyors, WMH en Rollex.

Verhuis door groei naar huidige locatie in Herentals met grotere voorraad materiaal en meer kantoor- en assemblage ruimte.

Eerste realisatie van eigen transportsystemen en constructies door samenwerking met onderaannemers.

Door groei en wens naar meer flexibiliteit en betrouwbaarheid, start eigen assemblage en engineering in Herentals (centraal gelegen in België met beperkte afstand naar Nederland en Duitsland).

Extra kantoor in Eindhoven en Brugge ter ondersteuning technische sales.

  • 2007
  • 2009
  • 2012
  • 2015
  • 2016